ale to by bylo piekne jakby brazylia wyszła z drugiego

Ostatnio zmieniony przez Sebiq : 02-12-2022, 22:23
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
DZIABNIJ SIĘ ARIS
DZIABNIJ SIĘ ARIS

Impossible Is Nothing
to chyba logiczne, że lepiej jest oddawać mało strzałów 
Aktualnie 10 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 10 gości)
Zakładki