w ogóle w Biedrze czy żabce można czasami fajnie trafić 2 x 2l za 5zł pepsi max czy coś, ja teraz dziennie wypijam 1,5l pepsi max , a co do batonów za 20 centów to masakra jak na te zarobki ost pisałem wootowi że za dniówkę tutaj mogł bym kupić 1.000 jajek ;ddddd
ale za to mięso i pieczywo jest drogie ;<
Zakładki