Wizygran napisał
Miałem mieć w diecie kanapeczki w szkole i może jakieś jajca, ale tak myśle, że w sumie ten ryż nawet by taniej wyszedł niż chleb, bo te tanie to nie są pewne.
I co z tym ryżem, o ile moge obdupić ryż z 3 jajcami raz w szkole, to 2 raz jak to wszamać, na sucho? Z dżemem nie zjem bo chuj, moja sylwetka da mi kilosa tłuszczu od razu i nie ma białka, a że ma to być najtańsza dieta to odpada żebym se jadł kurczaczka w szkole czy cuś.
Cóż możecie polecić? Mam jeszcze sporo czasu zanim zaczne te diete w koncu także teges, sporo propozycji mile widziane :D
porcja kury jakieś 3zł więc odpuść sobie snickersa w ciagu dnia
watrobka + cebula - to juz tanie jak barszcz
potem nabial
twarog, jogurt naturalny, smietana, maslanka, jogurt owocowy
tylko nie wiem czy warto bo taki nabial cenowo w sumie wychodzi praktycznie tak samo a bialko gorsze i mniej a chyba do wegli chcesz dolozyc jakies bialko
Zakładki