ale do 4-3-3 idealny, z tym ze nie wiem czy kiedys wroci do formy i czy bedzie grac w srodku pola
zawsze mozna sprzedac do psg, no ale tu juz wiele zalezy od samego gracza
Wersja do druku
31 baniek za piłkarza z eredivisie, ja bym tam miał mieszane uczucia
ale na szczeblu reprezentacyjnym tez prezentowal sie dobrze, ostatni mecz towarzyski z hiszpania mial bardzo udany, na mundialu zostal chyba najlepszym graczem mlodego pokolenia. ogolnie wiadomo, ze MU przeplaca praktycznie za kazdego zawodnika, do tego trzeba dodac bardzo powazne zainteresowanie psg. czasem trzeba sypnac te 5-10 milionow wiecej i miec spokoj.
wg tego co pisza to 27,5mln euro i mozliwe 4,5mln bonusow.
nawet te 32mln euro=jakies 20 cos funciorow.
dla mnie to nie tak duzo, przy obecnych cenach to dosyc normalna cena imo
policzylem sobie transfery MU od sezonu 2003/2004, czyli od czasu gdy abramowicz objal chelsea i wychodzi na to, ze w tym okresie wydali +- 600 mln funtow, jednoczesnie zarabiajac na sprzedanych graczach +- 260 mln, co daje 340 mln. biorac pod uwage, ze zdobyli w tym czasie 5x mistrzostwo, 1x lige mistrzow (dodatkowo 2x dochodzac do finalu), 1x puchar angli i 3x puchar ligi to naprawde nie jest zbyt duzo. o ile przez to, ze SAF swietnie zarzadzal klubem jego sytuacja finansowa jest bardzo dobra, o tyle sklad jaki zostawil po swoim odejsciu pozostawial wiele do zyczenia, dlatego teraz trwa ta wielka przebudowa. tak jak napisal Crus, hajsu maja mnostwo, wiec niech go wydaja (oczywiscie rozsadnie), bo z pewnoscia bedzie to kluczowym czynnikiem w powrocie na szczyt.
Stream Sevilla - Fiorentina jakby ktoś chciał
Cytuj:
NO WITAM :))))))))))))))Cytuj:
Strona internetowa oficjalnego partnera medialnego Borussii Dortmund, Ruhr Nachrichten, udostępniła galerię zdjęć z najważniejszymi momentami kariery Johannesa Geisa. Mało tego - data pojawienia się wiadomości wskazuje na 8 maja. Sytuacja ta nie umknęła uwadze fanów Borussii Dortmund, którzy zalali znany dortmundzki magazyn falą wiadomości.
- Najnowsze informacje na temat transferu Geisa zostaną przedstawione w trakcie jutrzejszego przedpołudnia - brzmi krótkie oświadczenie Ruhr Nachrichten.
##
nie wiem co robil bramkarz fiorentiny, ale gg
w sumie jak dobrze pójdzie to Modric się załapie na 2 ostatnie kolejki z powodu tego strajku. W Barcelonie 3/4 składu poleci na copa america i Real w tym czasie zdobywa majstra.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...598,1,458.html
Tak tak Pep to wielki motywator i genialny trener XD niech juz wwpierdala do jakeigos city i da sobie spokoj, najlepiej neich wroci do barcy gdzie karzel mu robil 90% roboty
Pep mial mega pecha ze mecz sie tak skonczyl. Te pierwsze dwie bramki dla barcy byly troche z dupy i mieli przy nich duzo szczescia. Jak juz bylo te 2:0 to pep robil wszystko zeby chociaz strzelili tego jednego co sie zle skonczylo. Gdyby bylo 0:0 to teraz bylby chwalony jak okielznal barce i mialby niezla przewage w drugim meczu.
Carrick wylatuje do konca sezonu, milo.
Jeszcze skoncza na 5 miejscu XD
Ale przynajmniej LVG powiedział że w okienku chce kogoś kupić o podobnej charakterystyce do Carrasa :)
dodatkowo Rojo i Evans maja byc na lawce, Shaw gotowy niby.
i Zanetti ponoc powiedzial ze maja zaawansowane rozmowy z Yaya Toure, cos mi sie nie chce wierzyc zeby tam chcial isc ale okejka
Ciekawe czy by sie tak dalo zrobic, ze jesli bedzie trzeba rozegrac te dwie kolejki to się ekipa z Barcelony po prostu spozni na Copa America.
No to Gundogan akurat.
Cytuj:
edek2_1932 napisał
Dlaczego nie? W końcu w Interze jest Mancini, to ziomeczki, więc akurat dla niego. A forma aktualnie akurat na Inter :]
Pewnie tak, bo wypuszczenie Suareza, Messiego i Neymara to trochę smutna misja dla Barcy. Do tego taki Mascherano czy Bravo, chociaż tego ostatniego da radę zastąpić Ter Stegen, ale jakieś Muniry raczej tercetu ofensywnego nie zastąpią.