Ile ja się już na promptowałem UI dla tibia.org.pl xD Ale jest dokładnie tak jak Aureos mówi. Żeby był klimacik fantasy rpg to tylko text2image. Ale brakuje tej rozdzielczości żeby to miało sens. Można niby promptować całe UI, a potem wyciąć kawałek i napisać "enhance", ale to i tak jest nieużywalne bez kilkudziesięciu godzin w Photoshopie. Stitche i inne tego typu generatory nie potrafią w teksturowane designy. To by musiał być model wyspecjalizowany w interfejsie dla gry a nie web.
btw. z "basic" promptem w stylu "stwórz UI strony dla Tibii" zawsze wychodzi coś bardzo podobnego więc myślę, że można to nazwać slopem.
Do "normalnych" UI też bez impeccable nie ma co podchodzić bo z jakiegoś powodu każdy model robić "cards in a cards".
Zakładki