Jeśli coś da się stworzyć szybko i bez większego zaangażowania to potem w kwestii pozyskania user base'u oczekuje się tego samego. Vibekodujesz jakieś gówno w 2 dni i chcesz żeby od razu miało tysiące użytkowników. Nie ma? To do kosza i kolejny "projekt" :feelsokayman
Nie ma przywiązania do tego kodu i poczucia zainwestowanego czasu, więc łatwo jest machnąć na to ręką xD
Dlatego rozwiązanie jest jedno: siedzieć na forumku, którego kod ma 20 lat :thisisfine

