Reklama
Strona 48 z 49 PierwszaPierwsza ... 3846474849 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 706 do 720 z 735

Temat: W co inwestują Torgi?

  1. #706

    Data rejestracji
    2026
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Mam trochę grosza w akcjach GPW i trochę ETFach

  2. #707
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    33
    Posty
    6,852
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    probowal ktos opcje?
    szwagier co kazde swieta cos o tym gada ale nie dotarlo do mnie do konca jeszcze jak to dziala
    w Polsce malo popularne i dopiero wchodzi na XTB w tym roku chyba, na supermakler cos jest ale takie z wig20 tylko a najlepiej chyba na sp500 opcjami grac

  3. #708
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,143
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    nie baw się w opcje bo cię zmiecie z planszy

    szwagier obstawiam że na fortunie też lubi pewniaczki pograć

  4. Reklama
  5. #709
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    660
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    normalnie stary to cheatcode na zycie

    zdasz egzamin z chatgpt i lecisz

  6. #710
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    7,074
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    https://atlasetf.pl/etf-details/PLBTFDP00015

    Czyli ta Beta Dywidendowa od czasu jak kupiłem 18% w górę, a jeszcze nie wypłaciła dywidendy.

    W ogole to moje IKZE to taka beka. Mam tam juz <30 ETFów różnych pokupowanych. Zbieram tickery jak pokemony. Na IKE to samo zresztą się dzieje, tylko tam jakieś disty kupuje.


    Ale coś moja niebieska kula mówi mi, że lepiej bawić się w ten sposób, niż jakieś 4 funds portfolio z low cost, bo rynki sie wyjebią na mordę orka i te wszystkie bogleheads się zesrają.


    Jak to OKI wejdzie w 2027 to tam sobie kupie jakieś low-cost ETF i essa.

  7. #711
    Avatar Aquiv
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    135
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    alez zloto spadlo
    daj reputka

  8. Reklama
  9. #712
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    660
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    jak zwykle przy kryzysie - jest problem z aktywami, pierwsze wyprzedaje sie to co nie scrashuje od razu, zlotko zaliczy spadek
    do tego dolar drozeje przez rosnąca cene ropy,

    patrzac tez na odpowiedni chart W co inwestują Torgi?-image.png
    mozna stwierdzic, ze ze zlotem wszystko w porzadku ;d

    W co inwestują Torgi?-image.png

    no ale z czasem zlotko sie podniesie i to wyzej niz bylo xd

  10. #713
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,143
    Siła reputacji
    32

    Domyślny


  11. #714
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    7,074
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://atlasetf.pl/etf-details/PLBTFDP00015

    Czyli ta Beta Dywidendowa od czasu jak kupiłem 18% w górę, a jeszcze nie wypłaciła dywidendy.

    W ogole to moje IKZE to taka beka. Mam tam juz <30 ETFów różnych pokupowanych. Zbieram tickery jak pokemony. Na IKE to samo zresztą się dzieje, tylko tam jakieś disty kupuje.


    Ale coś moja niebieska kula mówi mi, że lepiej bawić się w ten sposób, niż jakieś 4 funds portfolio z low cost, bo rynki sie wyjebią na mordę orka i te wszystkie bogleheads się zesrają.


    Jak to OKI wejdzie w 2027 to tam sobie kupie jakieś low-cost ETF i essa.

    Czyli tak jak mówiłem, kupować, nie przejmować się tym szumem. W mojej 30 letniej perspektywie te dzisiejsze spadki nie beda nawet zauważalne na charcie w skali dekad.

  12. Reklama
  13. #715
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    10,417
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Spadnie jeszcze czy nie

  14. #716

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    57
    Posty
    3,096
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    oj tak byczku

  15. #717
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,143
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    jak tam zondacrypto i wasze komputerowe piniondze

  16. Reklama
  17. #718
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,376
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak tam zondacrypto i wasze komputerowe piniondze
    urus zmalau?
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  18. #719
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,143
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    szany żyjesz?? nie mów że na zondzie coś miałeś

  19. #720
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    7,074
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Pojebane jak kasa idzie z wypłaty

    PPK

    IKZE

    IKE

    Jedno maklerskie, drugie maklerskie

    Obligacje

    za chwile jeszcze OKI

    i za co żyć

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Zagrajmy w Quake 3 Arena (TORGI WBIJAĆ!!!!!!!!!)
    Przez piorunek098 w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 15-10-2025, 16:09
  2. Odpowiedzi: 80
    Ostatni post: 30-09-2013, 13:26
  3. Torgi grają via www.
    Przez Dzzej w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post: 25-05-2013, 14:09
  4. torgi gramy w general
    Przez fracek91 w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 04-01-2013, 19:50
  5. torgi ratujcie
    Przez sm0ku16 w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 27-12-2012, 05:40

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •