Mam trochę grosza w akcjach GPW i trochę ETFach
Wersja do druku
Mam trochę grosza w akcjach GPW i trochę ETFach
probowal ktos opcje?
szwagier co kazde swieta cos o tym gada ale nie dotarlo do mnie do konca jeszcze jak to dziala
w Polsce malo popularne i dopiero wchodzi na XTB w tym roku chyba, na supermakler cos jest ale takie z wig20 tylko a najlepiej chyba na sp500 opcjami grac
nie baw się w opcje bo cię zmiecie z planszy
szwagier obstawiam że na fortunie też lubi pewniaczki pograć :xavi
:wybory-konfa normalnie stary to cheatcode na zycie
zdasz egzamin z chatgpt i lecisz
https://atlasetf.pl/etf-details/PLBTFDP00015
Czyli ta Beta Dywidendowa od czasu jak kupiłem 18% w górę, a jeszcze nie wypłaciła dywidendy.
W ogole to moje IKZE to taka beka. Mam tam juz <30 ETFów różnych pokupowanych. Zbieram tickery jak pokemony. Na IKE to samo zresztą się dzieje, tylko tam jakieś disty kupuje.
Ale coś moja niebieska kula mówi mi, że lepiej bawić się w ten sposób, niż jakieś 4 funds portfolio z low cost, bo rynki sie wyjebią na mordę orka i te wszystkie bogleheads się zesrają.
Jak to OKI wejdzie w 2027 to tam sobie kupie jakieś low-cost ETF i essa.
alez zloto spadlo
daj reputka
jak zwykle przy kryzysie - jest problem z aktywami, pierwsze wyprzedaje sie to co nie scrashuje od razu, zlotko zaliczy spadek
do tego dolar drozeje przez rosnąca cene ropy,
patrzac tez na odpowiedni chart Załącznik 388833
mozna stwierdzic, ze ze zlotem wszystko w porzadku ;d
Załącznik 388834
no ale z czasem zlotko sie podniesie i to wyzej niz bylo xd
Spadnie jeszcze czy nie
oj tak byczku
jak tam zondacrypto i wasze komputerowe piniondze:czesiuhehe
szany żyjesz?? nie mów że na zondzie coś miałeś :pepehands
Pojebane jak kasa idzie z wypłaty
PPK
IKZE
IKE
Jedno maklerskie, drugie maklerskie
Obligacje
za chwile jeszcze OKI
i za co żyć :pepehands