na biednego nie trafiło
:szczescboze
Wersja do druku
Ale każdy może wpisać jakieś bzudry i wyświetli się i sto milionów ;d
pomaranczowa kurwooooo przestan manipulowac rynkiem
Załącznik 389212
najlepiej sie inwestuje w kredyty polecam
ale buja
Jak to jest, że zawsze jak mam wypłatę to już jest na górce, a jak sprawdzam sobie coś w ciągu miesiąca to na czerwono :reeeeeeee
no jak tam cyfrowy pieniazek zmalal urusl :feelsokayman:feelsokayman:feelsokayman
:nosaczco
ale pięknie randoms i emeryci zostaną wyruchani przez melona:peepolove
to jakie fikoly giełdy robiły żeby się ta operacja udała też majstersztyk :pepezyd
kto nbis ma :feelsokayman:feelsokayman:feelsokayman:feelsokaym an:feelsokayman
ja mam :pepega:pepega:peepoblanket:peepoparty
złoto ma spaść jeszcze o 16-18% czekamsy a w listopadzie wylecieć do gury:monkahmm
zloto to nie inwestycja tylko przechowalnia wartosci kapitalu :pikachu
pomaranczowy chuju umieraj
dla ciebie jebany debil:trump
dla mnie też:szczescboze