BRAWO KACPEREK JEEEEST MAMY SREBRO
Mieszkańcy ze swoim problemem zwracali się do rozmaitych instytucji. Żadnej nie udało się rozwiązać problemu. Kłopotem okazuję się fakt, iż warsztat działa nielegalnie.
- Gdyby to była działalność zarejestrowana, to każda instytucja może się za to zabrać, ponieważ mają ku temu przepisy. A nikt się za to nie zabiera, ponieważ działalność jest niezarejestrowana – tłumaczy Sebastian Muszyński.



a tylko złota na IO mu brakowało do tego samego. Reszta Austriaków też słabo, Norweg dwa razy zgruzowany i wyrzucony z podium przez Kacperka, no jest w pyte

Ostatnio zmieniony przez Lord Xivan : 16-02-2026, 20:18




Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)
Zakładki