BRAWO KACPEREK JEEEEST MAMY SREBRO:peepo
Wersja do druku
BRAWO KACPEREK JEEEEST MAMY SREBRO:peepo
Gratulacje za miejsce w tym losowym sporcie.
brawo kibicowalem ci od 1 odcinka:poggers
https://www.rmfmaxx.pl/scratch/stati...73baa62e83.jpg
https://i.imgur.com/7ISdaUn.png
DAWAJ KACPEREK ATAKUJESZ PODIUM PUCHAR JEST NASZ!!!!!!!!! :poggers
KACPEREK KACPEREK KACPEREK KACPEREK :peepoblanket:peepoblanket:pepega:pepega
KACPER MISTRZEM WSZECHSWIATU!!!!!!!!!!!!!!
@Tibiarz ;
:kekw:kekw:kekw:kekw
Do tego Kazach z Bułgarem w top 10, Słowak w top 30, Chińczyk w top 30 na normalnej, Francuz w top 5 na normalnej
Podoba się to dla mnie :pepega
Jeszcze Domen skompletował szlema w rok kalendarzowy przy jednoczesnym upadku krafta który nawet nie wszedł do drugiej serii :santakekw a tylko złota na IO mu brakowało do tego samego. Reszta Austriaków też słabo, Norweg dwa razy zgruzowany i wyrzucony z podium przez Kacperka, no jest w pyte
Szkoda tylko że uratował dupę masiusiakowi i adasiowi, ale cóż, coś za coś
snilo mi sie ze kacperek zdobyl braz oby to byl proroczy sen:prayge
KACPEREK I WONS WALCZOM KOLEJNY MEDAL BEDZIE NASZ!!! :poggers
https://i.imgur.com/mQSk7Bj.png
Brakło szczęścia do warunków :windbad
Szczęście z warunkami :feelsokayman
Polskie skoki *są na dnie*
Też polskie skoki:
3 medale na igrzyskach w tym jeden w duetach :ez:ez:ez:peepoblanket:pepega
CHCIELISCIE NAS KURWY OSZUKAC HAHAHA POLSKA GUROM!!!!!!!!!!!!
tibiarzowi chyba gula pękła