Madduro napisał
No słuchaj, ciężko wymagać żebyś miał takie same warunki w Polsce, kraju, który jest wolny od 25lat, jak w UK, Niemczech czy Szwecji.
No i dlatego kurwa ludzie wyjezdzaja i dobrze.
Nie rozumiem za bardzo? xD
To ja mam miec dobrze czy mam sie troszczyc o moj kraj i wpierdalac chleb ze smalcem bo od 25 lat moj kraj jest wolny?
Skonczylem liceum, napisalem mature DOBRZE(biorac pod uwage srednia krajowa to kurwa zajebiscie w chuj) i jedyne oferty pracy w WARSZAWIE (Hehe, stolica) to sluchawka, kelner, zmywak etc. = zarobki 2k-2,5k. Gdzie KAWALERKA w Warszawie hehe 1,5k~ (nie mowie o kurwa bialolekach i innych wsiach), czyli zostaje mi uwaga, uwga 500-1000zl
- zarcie
- srodki czystosci
- ubrania
i zostaje uwaga, uwaga. Chuj w dupie XD
Idz kurwa do najchujowszej pracy w Anglii dla ludzi chorych psychicznie, pojebanych, no najgorsze co moze byc, miej 500funtow miesiecznie do rozjebania XDDDDD
Czaisz? Skonczone liceum z matura, 13 lat nauki, zapierdolu < ktos po podstawowce w Anglii
"CZEMU POLACY WYJEZDZAJA Z TEGO PIEKNEGO KRAJU" XD
Tak, emigracja to koniecznosc dla kogos kto chce cokolwiek w zyciu osiagnac, gdybym nawet skonczyl Harvard czy inny Oxford to ni chuja w zyciu bym tu nie wrocil pracowac nawet za 50tys bo bym wiedzial, ze gdziekolwiek indziej dostane 2-3x tyle albo lepiej.
Polska to kraj murzynow ktorzy zapierdalaja dla zachodu, przykre ale prawdziwe.
I jak patrze na te posty w tym temacie, przeciez w polsce da sie zarabiac, no da sie, ale co z tego? Jezeli Anglia/niemcy/USA/Irlandia, no kurwa gdziekolwiek i tak standard zycia na tym samym stanowisku bedzie 5x wyzszy bez zajebistej znajomosci jezyka bedac obcym XD
Nawet socjal dostaniesz jako student XD Gdzie w polsce MYSLA O TYM ZEBY PRZEZ PIERWSZE DWA LATA PRACY BYC ZWOLNIONYM Z OPLAT XDDDDDDDD No kurwa parodia.
Zakładki