ankov napisał
Używasz penisa TYLKO w celu zapłodnienia partnerki? Biedna dziewczyna.
dziewczyna biedna nie jest, penisa nie uzywam tylko w celu zaplodnienia partnerki. jedzenie tez jest z definicji po to, aby sie najesc i nie umrzec a wpierdalamy rozne cuda na kiju. widzisz roznice? czlowiek ma to do siebie, ze zmienia przeznaczenie wielu rzeczy, ze sie tak wyraze, sadze, ze ogarniesz.
chodzi mi o podstawy, natura tak nas stworzyla i to ona definiuje naturalnosc. w zwiazku z tym homoseksualizm naturalny NIE jest i to jest FAKT.
#Xivan
dla chorego psychicznie to my jestesmy jebnieci, oznacza to, ze to on ma racje a nie my? albo, ze wszyscy jestesmy jebnieci? nie, on jest.
Inny_15 napisał
Czy ludzie, którzy uprawiają seks oralny też są nienormalni? Całowanie też? Przecież usta nie służą do przechowywania tam narządów płciowych według ciebie ;p I czy seks uprawiasz raz 9 miesięcy żeby tylko zapłodnić ? :D
to jest przyklad na zasadzie tego jedzenia. ale to zupelnie co innego niz fakt, ze probujecie wmowic nam, ze tez jestescie normalni. otoz nie jestescie, z powodu ktory powtorzylem juz kilka razy i wiecej mam nadzieje nie bede.
Zakładki