Jak się wejdzie w skład dowolnych perfum to przewijają się składniki typu jakaś bergamotka, brzoza, japko, jaśmin, faktycznie produkty z najwyższej półki, niedostępne dla śmiertelnika usprawiedliwiające kwoty typu 1000/100ml
kurwa downie jebany wlacz moze czasami mozg chyba oczywiste ze koszt produkcji flakonu i puszczenie reklamy w telewizji zwieksza koszt produkcji natomiast kwintesencja dyskusji jest czy jest mozliwe odtworzyc ten sam albo zblizony funkcjonalnie produkt i sprzedac za 5% ceny poprzez np sprzedawanie go w worku i bez dystrybutora ale z tym samym/podobnym aromatem w srodku
jak wejdziesz w sklad dowolnego garnituru to przewija sie owca
no to se popacz i pomyśl ile trza pieniędzy żeby wyhodować owcę, a ile żeby japko czy jaśmin urosły, bo chyba faktycznie myślisz że błyskotliwy jesteś z tymi porównaniami tutaj
kurwa downie jebany wlacz moze czasami mozg chyba oczywiste ze koszt produkcji flakonu i puszczenie reklamy w telewizji zwieksza koszt produkcji natomiast kwintesencja dyskusji jest czy jest mozliwe odtworzyc ten sam albo zblizony funkcjonalnie produkt i sprzedac za 5% ceny poprzez np sprzedawanie go w worku i bez dystrybutora ale z tym samym/podobnym aromatem w srodku
lui witą nienawidzi mejd in lab sprawdź jak odtworzyli zapach!
Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.
nie no chłop zamówił podjeby gucci za 30zł i jakby pana boga zlapał na noge i hurr durr jebac perfumerie i peerfumy za 1000zl, mordo tu masz za 30dyszki dobry towar
jak kiedys bedziesz kupwoac prezent na komunie albo urodziny to tez kup tombak zamiast zlota bo taniej
to niezle sie spaslak z wiesniakiem po plecach poklepali
słuchaj w pako raban używają japka za 100 złotych/kilo, a w made in lab takie zwykłe ze sadu, pewnie z grandy jeszcze zajebane, więc logiczne że muszom tyle kosztować
że się grubas i kredyciarz odpalili to nic dziwnego, najwięksi pozerzy na forum to ich boli że każdy w te ich flakony na chwilówki wzięte wyjebane ma
słuchaj w pako raban używają japka za 100 złotych/kilo, a w made in lab takie zwykłe ze sadu, pewnie z grandy jeszcze zajebane, więc logiczne że muszom tyle kosztować
że się grubas i kredyciarz odpalili to nic dziwnego, najwięksi pozerzy na forum to ich boli że każdy w te ich flakony na chwilówki wzięte wyjebane ma
jak cie nie stac to idz sobie kup la rive za 20zl
jakis progres w zyciu wykonany czy dalej z kolega na pokoju?
Zakładki