Reklama
Strona 24 z 25 PierwszaPierwsza ... 1422232425 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 346 do 360 z 369

Temat: Kosmetyki, Perfumy, Kremy itp. - rozmowy ogólne

  1. #346
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    30
    Posty
    22,161
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Jak się wejdzie w skład dowolnych perfum to przewijają się składniki typu jakaś bergamotka, brzoza, japko, jaśmin, faktycznie produkty z najwyższej półki, niedostępne dla śmiertelnika usprawiedliwiające kwoty typu 1000/100ml

    porównanie z garniturem

  2. #347
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    39
    Posty
    16,398
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    jak wejdziesz w sklad dowolnego garnituru to przewija sie owca

  3. #348
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,751
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    kurwa downie jebany wlacz moze czasami mozg chyba oczywiste ze koszt produkcji flakonu i puszczenie reklamy w telewizji zwieksza koszt produkcji natomiast kwintesencja dyskusji jest czy jest mozliwe odtworzyc ten sam albo zblizony funkcjonalnie produkt i sprzedac za 5% ceny poprzez np sprzedawanie go w worku i bez dystrybutora ale z tym samym/podobnym aromatem w srodku

  4. Reklama
  5. #349
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    30
    Posty
    22,161
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak wejdziesz w sklad dowolnego garnituru to przewija sie owca
    no to se popacz i pomyśl ile trza pieniędzy żeby wyhodować owcę, a ile żeby japko czy jaśmin urosły, bo chyba faktycznie myślisz że błyskotliwy jesteś z tymi porównaniami tutaj

  6. #350
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    39
    Posty
    16,398
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    wedlug google
    1 pound of apples = 100 gallons of water
    1 pound of wool = 101 gallon of water


    kurwa masz racje

    to dlaczego sara dla venzeta sprzedaje garnitury za 30zl

  7. #351
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    30
    Posty
    22,161
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    no tylko jednom owce to se możesz wsadzić w dupe, a z jednego japka zrobisz wystarczającą ilość perfum na całą środkową europę

  8. Reklama
  9. #352
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    39
    Posty
    16,398
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    akat z jednej owcy mozesz zrobic z 20 garniturow

  10. #353
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    10
    Posty
    4,073
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Sonka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czego nie rozumiesz, lui witą kosztuje 30 groszy dlatego kupił jakąś cygańską podrube za 35 zł.
    gorzej, ze taki debil ma prawa wyborcze

  11. #354

    Miłość Przyjaźń Męstwo Sonka jest teraz offline
    Avatar Sonka
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Raczej Siedzące.
    Posty
    1,290
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa downie jebany wlacz moze czasami mozg chyba oczywiste ze koszt produkcji flakonu i puszczenie reklamy w telewizji zwieksza koszt produkcji natomiast kwintesencja dyskusji jest czy jest mozliwe odtworzyc ten sam albo zblizony funkcjonalnie produkt i sprzedac za 5% ceny poprzez np sprzedawanie go w worku i bez dystrybutora ale z tym samym/podobnym aromatem w srodku
    lui witą nienawidzi mejd in lab sprawdź jak odtworzyli zapach!


    Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.

  12. Reklama
  13. #355
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,751
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    to niezle sie spaslak z wiesniakiem po plecach poklepali

  14. #356
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    10
    Posty
    4,073
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    nie no chłop zamówił podjeby gucci za 30zł i jakby pana boga zlapał na noge i hurr durr jebac perfumerie i peerfumy za 1000zl, mordo tu masz za 30dyszki dobry towar
    jak kiedys bedziesz kupwoac prezent na komunie albo urodziny to tez kup tombak zamiast zlota bo taniej

  15. #357
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    30
    Posty
    22,161
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to niezle sie spaslak z wiesniakiem po plecach poklepali
    słuchaj w pako raban używają japka za 100 złotych/kilo, a w made in lab takie zwykłe ze sadu, pewnie z grandy jeszcze zajebane, więc logiczne że muszom tyle kosztować

    że się grubas i kredyciarz odpalili to nic dziwnego, najwięksi pozerzy na forum to ich boli że każdy w te ich flakony na chwilówki wzięte wyjebane ma

  16. Reklama
  17. #358
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,814
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak wejdziesz w sklad dowolnego garnituru to przewija sie owca
    Najlepszy dziś.

  18. #359
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,825
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    i tak w chuj przeplacacie za te perfumy jak zegarki majtkowe od armaniego czy calvina kleina xdd takie cos na prezent? wstyd jak chuj

    a zamienniki potrafia byc lepszej jakosci niz te oryginaly, ktorych kazdy wypust jest gorszy xD

  19. #360
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    10
    Posty
    4,073
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    słuchaj w pako raban używają japka za 100 złotych/kilo, a w made in lab takie zwykłe ze sadu, pewnie z grandy jeszcze zajebane, więc logiczne że muszom tyle kosztować

    że się grubas i kredyciarz odpalili to nic dziwnego, najwięksi pozerzy na forum to ich boli że każdy w te ich flakony na chwilówki wzięte wyjebane ma
    jak cie nie stac to idz sobie kup la rive za 20zl
    jakis progres w zyciu wykonany czy dalej z kolega na pokoju?

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Perfumy
    Przez Halunek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 163
    Ostatni post: 01-02-2025, 12:50
  2. Surwiwal/Buszkraft/Jak przeżyć w "dziczy"?/porady itp/ - Rozmowy Ogólne
    Przez Mysterious Boy w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post: 01-02-2017, 15:59
  3. Kosmetyki do samochodu - jakie?
    Przez eRbe w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post: 17-09-2016, 15:41
  4. kosmetyki
    Przez nela133 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 06-08-2016, 01:50
  5. Sprzedam Perfumy Calvin Klein Obsession Night For Men
    Przez majlo w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 17-10-2013, 15:07

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •