Robię przemeblowanie w pokoju, wypieprzam szafę itd. i zastanawiam się nad sprzedażą mojej klawiatury midi, bo zajmuje trochę dużo miejsca, a nie jest mi niezbędna bo i tak używałem jej do dodawania motywów na syntezatorze do partii gitarowych, a do tego wystarczy mi klawiatura z 1-2 oktawami która zajmuje mało miejsca.
Byłby ktoś chętny na kupno ESI 49, 4 oktawy + 2 potencjometry (1 pitch i 1 programowalny), wyjście MIDI + USB, można przeprogramować oktawy w górę i w dół, klawisze duże, klawiatura dynamiczna.
Cena 250zł, gdyby ktoś był chętny z forum to bym sprzedał, a jeśli nie, to sobie ją jeszcze zostawię, a jak kiedyś będę pilnie potrzebował gotówki to poleci na allegro.
@2up
gitary w midi nie nagrasz w ten sposób, nagrywasz audio, ale w studyjnej jakości, oblukaj ofertę line 6 (gx, ux1, ux2) i m-audio (fast track ultra, r8).
@down
nie wiem nic o tej karcie, ale z tanich to mogę Ci jedynie polecić ESI UGM96 i Line 6 POD Studio/Toneport GX. Używkę GX'a kupisz za 200zł.
Zakładki