Ja Jelonka ubóstwiam za machanie kolanem :D
Ostatnio zmieniony przez kapicon : 09-06-2011, 14:40
Ostatnio zmieniony przez WlochatyOdkurzacz : 11-06-2011, 01:00
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki