A czeka się około 2 tygodnie, zazwyczaj bez jednego lub dwóch dni.
Wersja do druku
A czeka się około 2 tygodnie, zazwyczaj bez jednego lub dwóch dni.
ja mialem to samo :D kazdy chyba mial :D luk jeszcze przejechalem, ale na gorce to juz mi rapowala noga :D
http://img121.imageshack.us/img121/9813/beztytuubej.png
??
pytam bo u mnie w miescie nie ma takich swiatel
mam jeszcze jedno pytanie: na niezabudowanym dozwolona predkosc to 90?
to czemu mi na kursie mowil ze 70? :|
Prawko zdałem 9/6/10
(9/16/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(9/21/10) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
wkoncu <3:)
Witajcie :D
Mam 17 lat, w Marcu 18, a więc mam parę pytań co do prawa jazdy.
Od kiedy mogę zacząć chodzić na kurs? (słyszałem, że 3 miechy przed osiemnastką)
Oraz czy macie dla mnie jakieś wskazówki, jak się przygotować, co poczytać by być gotowym by przystąpić do kursu?
Z góry dziękuję
Tak, możesz te 3mce rpzed 18-nastką zacząć kurs a w dzień 18-nastki nawet przystąpić do egzaminu.
Wskazówki? Porozwiązuj sobie teorie pareset razy i Ci się pytania same wkują, wiele ich nie ma.
@Down
A tego nie jestem pewny, ale koleszka 2 dni po osiemnastce na delikutaśnym kacu zdawał więc chyba nie trzeba (nawet za peirwszym mu poszło ;d )
@up
A to nie trzeba miec ukonczonych 18 lat w dniu zapisu na egzamin?: o
oblałem! robotnicy przeprowadzający roboty drogowe (nikogo ani niczego przy drodze nie bylo - jedynie znak ostrzegawczy - ludzik z lopatą) zrobili mnie za przeproszeniem w chuja! na pewnym odcinku w moim miescie dop. prędkość wynosiła 70 km/h, lecz znak ten był zasłonięty do połowy przez jakąś szmatę (może nawet jedną z nich kamizelek [sic!]) a niżej znak o przeprowadzanych w tym czasie budowach. pojechałem 70-tką i egzaminator mi podziękował.
Witam chciałbym się zapisać na egzamin na prawko. Mam wszystkie dokumenty do zapisania się i badanie lekarskie. Na dokumentach z ośrodka jest napisana data rozpoczęcia kursu 10.08.2010 a na badaniu lekarskim mam 03.09.2010 czy to jakiś problem ?
pozdrawiam