Kumpel chce sprzedac p rose na legacy za kase na spectrum. Jak ktos chce piszcie priv
~
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
DZIABNIJ SIĘ ARIS
Ostatnio zmieniony przez Alchemik : 13-01-2016, 10:14
Aktualnie 22 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 22 gości)
Zakładki