Jeśli dobrze pamiętam to jest "motto" tej gildi zabójców która działa w Bravos i każdy jej mieszkaniec darzy ją szacunkiem i oni są po prostu zobowiązani jej pomóc jeśli posiada tą monetę (chyba)
Ostatnio zmieniony przez Szafus : 17-06-2014, 00:25
Ostatnio zmieniony przez Minsafo : 17-06-2014, 02:06
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Ostatnio zmieniony przez piccolo : 17-06-2014, 19:29
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki