Nie chodzę do kina bo sam chłam tam grają. Also, sugerowanie, że bym nie opierdolił drożdżówki w kinie, którą sam przyniosłem pomimo zakazu. xD
Wersja do druku
to jest zakaz sprzedaży popcornu, a nie zakaz jedzenia
covid nie istnieje
a do kina i tak sie przynosi swoje i nikt tego nie sprawdza
nie raz nie dwa widzialem jak chłop se wpierdalał jakieś makarony czy inne bigosy podczas seansu
kto nie przelal nigdy łyski do coli i nie pil w kinie niech 1 rzuci QR codem
nie bylem z 5 lat w kinie wiec wyjebane
miałem na myśli inne kraje niż Polska, u nas niestety z uwagi na sytuację polityczną(niskie wyniki PiSu w sondażach, spora ilośc niezaszczepionych wśród elektoratu tej partii, oraz obawa przed odpływem częsci wyborców do Konfederacji) niezaszczepieni nie zostali jeszcze właściwie dojechani ale z Niemczech czy innych krajów docierają dobre wieści
btw, Wy się przyznajecie w pracy czy wśród znajomych, że się niezaszczepiliście? przecież takie wyznanie równa się otrzymaniu łatki idioty, wyborcy Konfederacji czy innego podludzia
każdy ma to w dupie
za to spotkałem się z zaszczepionymi którzy czują się zrobieni w chuja, bo co innego im obiecywali
boryna durniu ale wiesz ze na torgu chyba wszyscy zaszczepieni?
a ogolnie wsrod osob z ktorymi sie zadaje nikt nie mowi o tym czy jest zaszczepiony czy nie, kazdy normalny czlowiek ma to kurwa w piździe.
Na stronie GUS można sprawdzić statystyki "pomocy doraźnej i ratownictwa medycznego" w 2020 i 2019, polecam sobie porównać:
https://stat.gov.pl/obszary-tematycz...roku,14,5.html
https://stat.gov.pl/obszary-tematycz...roku,14,4.html
Cytuj:
W 2019 r. zespoły ratownictwa medycznego udzieliły świadczeń zdrowotnych w miejscu zdarzenia dla ponad 3,1 mln osób. W izbach przyjęć lub szpitalnych oddziałach ratunkowych z doraźnej pomocy medycznej w trybie ambulatoryjnym skorzystało blisko 4,6 mln pacjentów. W szpitalnych oddziałach ratunkowych w trybie stacjonarnym leczonych było ponad 1,5 mln osób.
Cytuj:
W 2020 r. zespoły ratownictwa medycznego udzieliły świadczeń zdrowotnych w miejscu zdarzenia dla blisko 2,8 mln osób. W izbach przyjęć lub szpitalnych oddziałach ratunkowych z doraźnej pomocy medycznej w trybie ambulatoryjnym skorzystało ponad 3,2 mln pacjentów. W szpitalnych oddziałach ratunkowych w trybie stacjonarnym leczonych było blisko 1,4 mln osób.
Cytuj:
2019 - W skali kraju na 1 tys. ludności przypadało 160 osób, którym udzielono świadczeń zdrowotnych w szpitalnych oddziałach ratunkowych lub izbach przyjęć. Najwięcej osób, które skorzystały z pomocy w tego typu miejscach w przeliczeniu na 1 tys. ludności, odnotowano w województwie lubelskim – 206 osób, a najmniej w województwie śląskim – 102 osoby.
Nie jest to wielkie zaskoczenie, bo kilka osób pisało tu o tym już półtora roku temu, ale teraz znalazło potwierdzenie w statystykach.Cytuj:
2020 - W skali kraju na 1 tys. ludności przypadało 120 osób, którym udzielono świadczeń zdrowotnych w szpitalnych oddziałach ratunkowych lub izbach przyjęć (w roku poprzednim – 160 osób). Najwięcej osób, które skorzystały z pomocy w tego typu miejscach w przeliczeniu na 1 tys. ludności, odnotowano w województwie lubelskim – 143 osoby, a najmniej w województwie śląskim – 85 osób.
no na maratony to sie bierze normalnie żarcie na cały dzień, kocyk, podusie i fajnie jest wtedy, ale maraton to cos innego niz zwykle wyjscie do kina
https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat...niowej-Francji
a jakbyscie wytrzymali te dwa tygodnie wy jebane szury to juz byloby po pandemii i wrocilibysmy do normalnosci
Statystyki z 2021 są pewnie jeszcze bardziej zatrważające. Stąd się właśnie wzięło 150tys. Osób skazanynch na smierc przez skurwysyna niedzielskiego. A to i tak nie sa pełne statystyki, bo chociazby brak dostępu do specjalistów, badań, zabiegów planowych odbije sie w statystykach zgonów dopiero za pare lat. Ale jasne przyjmujcie eliksir i noście namordniki na dworze i w pustych autobusach, tylko to sie teraz liczy. Co tam kardiologia, neurologia, onkologia, a na co to komu?