Christians for truth xD co nowe źródło to większa szuria
Wersja do druku
Christians for truth xD co nowe źródło to większa szuria
https://i.imgur.com/XUH65FW.png
https://i.imgur.com/Gohd4nA.png
to fajne demokratyczne panstwo prawa. ciekawe co jeszcze zmajstrowali pod oslona nocy gdy goje sobie slodko spali.
Banki ograły prezydenta. Ile zarobią na ofercie "wakacje kredytowe"?
dlaczego przegralismy w 1945r. :zaba
Covid-19 - Situazione in Italia
wychodzi na to, ze smiertelnosc to ponad 10%, oczywiscie do tego przyklada sie ciezka sytuacja w szpitalach. ale jakby co - nic sie nie dzieje, nikt nie umiera, to tylko grypa.
zobaczysz co sie w ameryce bedzie dzialo :P
Gordon Brown wzywa G20 do ustanowienia rządu światowego z powodu CoVID-19 - NeeWS - GeekWeek.pl
foliarze mieli racje, no patrzcie niesamowite
:monkahmm
TY SZURZE KURWA DEBILU ZBANUJCIE GO JAKIES BZDURY WRZUCA JUZ CI ZAMAWIAM IZOLATKE W CHOROSZCZY
goj i tak nie otworzy oczy nawet jak pokazesz palcem co i jak :zaba
Chlop juz gadał o NWO kiedyś i nikt o to nie dawal jebania, teraz powtórzył to chyba tylko po to by foliarze mogli wyciągnąć czapeczki i sie zbulwersowac ze maja rację xD
Financial crisis: Gordon Brown calls for new global order | Politics | The Guardian
Przy takim tempie wzrostu za pare dni, do tygodnia pyknie pierwszy milion zakazonych na swiecie.
Mam mastera i xivana na ignorze od jakichś dwóch miesięcy i teraz nie wiem czy omija mnie dobra zabawa, czy uratowałem się od wylewu i udaru
Gdyby moi synowie nie chcieli wojen toby tych wojen nie było.
:feelsokayman
Jeśli sugerujesz, że wymordowanie w czasie II wojny światowej polskiej inteligencji, nie tylko oficerów w Katyniu ale i wykładowców i nauczycieli w obozach koncentracyjnych nie miało wpływu na następne pokolenia to proponuje rozbieg i pierdolnąć barana w ścianę, bo dla takich jak ty już nie ma ratunku. Gdyby ci ludzie żyli mogliby wychować przyszłe elity i dzisiejsza Polska wyglądałaby zupełnie inaczej.
Który to chciał nas ocalić? Stalin? XD
Ktoś jeszcze czyta posty xivą lol