Reklama
Strona 1460 z 1481 PierwszaPierwsza ... 460960136014101450145814591460146114621470 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 21,886 do 21,900 z 22202

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #21886
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    660
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Wiadomości z kraju i ze świata-image.png

  2. #21887
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    31
    Posty
    1,986
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Wiadomości z kraju i ze świata-img_9910.jpeg

  3. #21888
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    660
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja głupi jestem ale na chłopski rozum to oni mogą na lajcie lądem tą rope wozić na może czerwone albo pod kanał sueski albo chociaż poza ten ormuz pierdolony xD
    no moga tylko ze przepustowosc nie taka jak potrzeba

    Normalny przepływ przez Hormuz: ~20 mb/d (milionów baryłek na dzień)
    Maksymalny bypass lądowy: ~6–7 mb/d



    Saudi East-West Pipeline porty nad Red Sea ~5 mb/d
    UAE pipeline (Habshan–Fujairah) poza Zatoką Perską ~1.5–2 mb/d
    Iran Goreh–Jask pipeline Morze Arabskie ~0.3 mb/d

  4. Reklama
  5. #21889
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    no ok pewnie za jakis czas by sie to dało usprawnić ale iranczyki ciągle szczelają

  6. #21890
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    31
    Posty
    1,986
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ok pewnie za jakis czas by sie to dało usprawnić ale iranczyki ciągle szczelają
    Rurociąg lecący przez pare krajów to marża dla każdego z nich, w drodze morskiej chyba pomijasz takie rzeczy, a i nie jesteś ograniczony do jednej drogi + trudniej o sabotaż. Ciężko przypilnować każdego kilometra rurociągu idącego setki km przez pustynię w krajach gdzie lokalne grupy partyzanckie tylko czekają by rozpierdolic cokolwiek należące do Jankesów. Ja to chociaż tak widzę + mamy teraz przykład upadliny która szantażuje Węgry i Słowację swoim radosnym rurociągiem

  7. #21891
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    8,007
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Taido jak tam matka piguła?
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  8. Reklama
  9. #21892
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    660
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Wiadomości z kraju i ze świata-image.png
    jebac iran i wszystkich jego sympatykow

    oby im tam piekło zgotowali

  10. #21893
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Iran to fajne chłopaki tylko władza to kurwy

  11. #21894
    Avatar Weczk
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Trójmiasto
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jebać przyczynę pierwotną, czyli izrael.

    us i a wywożą z Korei południowej obronę przeciwlotniczą
    Mieszkańcy ze swoim problemem zwracali się do rozmaitych instytucji. Żadnej nie udało się rozwiązać problemu. Kłopotem okazuję się fakt, iż warsztat działa nielegalnie.
    - Gdyby to była działalność zarejestrowana, to każda instytucja może się za to zabrać, ponieważ mają ku temu przepisy. A nikt się za to nie zabiera, ponieważ działalność jest niezarejestrowana – tłumaczy Sebastian Muszyński.

  12. Reklama
  13. #21895
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    31
    Posty
    1,986
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Weczk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jebać przyczynę pierwotną, czyli izrael.

    us i a wywożą z Korei południowej obronę przeciwlotniczą
    Ale przecież pomarańczowy mówił, że już 1 dnia Iran stracił wszystkie możliwości wojenne
    Ciekawe co teraz popisy będą pierdolic na temat obrony Polski amerykańskimi patriotami


    https://www.reuters.com/world/middle...el-2026-03-11/
    oy vey holokost, oy vey pogromy!!
    Ostatnio zmieniony przez Zakon : 11-03-2026, 14:10

  14. #21896
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    660
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    ta pomaranczowa gnida sie jakos teraz z Xi ma spotkac, pewnie juz grunt pod interesy robi

  15. #21897
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rurociąg lecący przez pare krajów to marża dla każdego z nich, w drodze morskiej chyba pomijasz takie rzeczy, a i nie jesteś ograniczony do jednej drogi + trudniej o sabotaż. Ciężko przypilnować każdego kilometra rurociągu idącego setki km przez pustynię w krajach gdzie lokalne grupy partyzanckie tylko czekają by rozpierdolic cokolwiek należące do Jankesów. Ja to chociaż tak widzę + mamy teraz przykład upadliny która szantażuje Węgry i Słowację swoim radosnym rurociągiem
    bardziej myślałem o transporcie drogowym jakimiś ciężarówkami niz o budowie rurociągu

  16. Reklama
  17. #21898
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    31
    Posty
    1,986
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bardziej myślałem o transporcie drogowym jakimiś ciężarówkami niz o budowie rurociągu
    Jak tak lookam na szybko w necie to jedna ciezarowka/cysterna wozi 150-250 barylek ropy, jeden tankowiec vlcc wedlug google to okolo 2 miliony barylek.
    Nie chce mi sie bawic w GPT ale patrzac na ilosci obecnie mozliwe do przetransportowania bez wymyslania jakichs nowych technologii cystern/ciezarowek to sie chyba bardzo mija z celem i sama ropa byla by o wiele drozsza

  18. #21899
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak tak lookam na szybko w necie to jedna ciezarowka/cysterna wozi 150-250 barylek ropy, jeden tankowiec vlcc wedlug google to okolo 2 miliony barylek.
    Nie chce mi sie bawic w GPT ale patrzac na ilosci obecnie mozliwe do przetransportowania bez wymyslania jakichs nowych technologii cystern/ciezarowek to sie chyba bardzo mija z celem i sama ropa byla by o wiele drozsza
    no pewnie nie bez powodu to wożą tankowcami bo jest taniej i wygodniej i pewnie ropa była by droższa ale by była tylko taka moja rozkminka ;)

  19. #21900
    Avatar Realovskyy
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    twitch.tv/dstruktor_
    Wiek
    28
    Posty
    3,001
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Mogli by zmieść z planszy ten iran

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 13-12-2024, 19:10
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •