Reklama
Strona 822 z 1407 PierwszaPierwsza ... 3227227728128208218228238248328729221322 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 12,316 do 12,330 z 21102

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #12316
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,544
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    nie wysylac dzieci do szkoly, hodowac analfabete w domu - wolno, bo dziecko to wlasnosc rodzica
    szczepic dzieci - NIE WOLNO, TY GLUPI RODZICU I GLUPI LEKARZU, ZOSTAW TOOO !!!!!!
    bic dzieci - wolno, tylko nie za mocno
    aborcja - NIE WOLNO NIETWOJE KOMURKI NIERUSZAJ !!!!!!!!
    lekka pedofilia - wolno, jak najbardziej, jeszcze jak
    obrazac geja, zywego, takiego co ma uczucia i cierpi - wolno, bo jest wolnosc slowa
    obrazac martwego papieza - ZOSTAW NIE WOLNOOOOO LEWAKUUU
    nie obslugiwac lewakow w swoim wlasnym biznesie - oczywiscie wolno, to twoj biznes przedsiombiorco kochaniutki!
    wymagac szczepien od swoich pracownikow - CO TY ROBISZ ZOSTAW TOM FIRME NIEWOLNOOOOO
    dyskryminowac kobiety w swojej firmie - mozna, twoja firma a kobieta jest slabsza i pewnie glupsza jak sie nie podoba to mozna isc do pracy gdzie indziej
    nie wierzyc w boga - wolno ty jebany zwierzaku, ty pluskwo degeneracie, hatfuuu
    nie wierzyc nauce - wolno, masz swoj rozum, nie daj sie zmanipulowac!!!!!!



    i teraz wszyscy razem WOLNOOOOOSC

    @
    ciag dalszy historii, rownie dobry xD

    oni chca tylko niskich podatków

  2. #12317
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,544
    Siła reputacji
    18

    Domyślny


  3. #12318
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kąkolewnica
    Wiek
    30
    Posty
    11,647
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Kansu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xD


  4. Reklama
  5. #12319
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    33
    Posty
    10,987
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    czemu anarchiści nie mają jeszcze partii?
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  6. #12320
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,830
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Kansu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Początkowo chciałem Cie wyjasnić, ale potrk stwierdzilem ze ten mem to taki cringe ze ja pierdole xD
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  7. #12321
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,602
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po tobie, kowboj i po stanowskim spodziewałem się czegoś więcej, ale chuj. Po pierwsze to co napisałeś, to połowa nie padła w tym wywiadzie, po drugie:
    bardzo mi przykro ale otusz nigdzie nie napisalem o tym ze wszystko padlo w wywiadzie, chodzilo mi o 'wolnosc' wg konfederacji i cala moja lista miala na celu zobrazowac hipokryzje i wybiorczosc postulatow 'wolnosciowych' konfy, wiec analiza kazdego z osobna to nie to o co chodzilo

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja pierdole, najbardziej mnie rozpierdalają te właśnie libki obrażone kurwa na kurwina jak ty XD masa jest takich
    ja nie jestem obrazony na korwina, tylko smieje sie z glupot i hipokryzji. nie interesuje mnie czy wypisuje/robi je lewica, konfa, pis, po, donald trump, joe biden, tadek, starzec69 czy moja stara.

    moje osobiste poglady wygladaja tak (akurat wczoraj robilem tescik - jakby ktos chcial https://mypolitics.pl/)



    i polecam je serdecznie, bo mozna z takimi pogladami z czystym sumieniem smiac sie i z lewicy i prawicy, ponadto czasami podczas jednej dyskusji jedni ludzie (z reguly julki) wyzywaja cie od prawakow a drudzy (z reguly kuce) od lewakow i wtedy jest jeszcze smieszniej
    Ostatnio zmieniony przez cowboy : 26-05-2021, 13:37
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  8. Reklama
  9. #12322
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,544
    Siła reputacji
    18

    Domyślny


    taki wyglad konfederatow
    mnostwo mlodych mezczyzn wpada w ich sidla, na szczescie spora czesc z nich potem wyrasta
    mlodzi konfederaci maja kult wodza i autorytetu, zawsze usprawiedliwiaja fikolki ich przywudcuw xD
    ale on tak nie mysli, to znaczy cos wgle innego, on tak wcale nie popiera pogladow brauna, my chcemy tylko braku podatków, on sie zajmuje ekonomia, on sie zajmuje kwestiami swiatopogladowymi i nie wazne co ich wudz zrobi, oni chociazby zdeptani przez niego beda sie cieszyc i usprawiedliwiac ich zachowania/slowa

  10. #12323
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,544
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    i jeszcze tabelka o pisowskich konfederatach


    jeszcze zesralem sie jak konfa sama przyznala ze celuje w ludzi mniej inteligentnych, zaradnych, obytych ze swiatem, którzy nie wiedzą po prostu jak skomplikowanymi mechanizmami działa ten świat, a torgi mysla, ze oni wybrani i wcale nie sa w tej grupie xD
    Ostatnio zmieniony przez Kansu : 26-05-2021, 13:53

  11. #12324
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,602
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Krzysztof Stanowski
    Przejrzałem kilkadziesiąt komentarzy po wczorajszym HejtParku i postanowiłem do kilku z nich się ustosunkować. Wydaje mi się, że - stosując terminologię piłkarską - wczoraj grałem niby u siebie, ale jednak na wyjeździe. Przyjechali fani gościa i zajęli zdecydowaną większość krzesełek, coś jak podczas meczu Polska - Holandia w Poznaniu kilkadziesiąt lat temu. Ich oczekiwanie było takie, że zrobimy sobie festiwal beki z lewactwa, dodamy do tego wykład o ekonomii i generalnie będzie to miły wiec wyborczy niewątpliwie bardzo inteligentnego Sławomira Mentzena. Poopowiadamy sobie historyjki o optymalizacjach i zwizualizujemy optymalizację całego kraju.
    No, nie do końca mnie to interesowało.
    Wolałem się dowiedzieć, czy mój wewnętrzny problem z głosowaniem na Konfederację (chyba nie tylko mój, patrząc po mizernych wynikach wyborczych) jest uzasadniony, czy nie, bo szczerze mówiąc wolałbym, gdyby nie był. W moim okręgu Sławomir Mentzen zapewne startować nie będzie, więc będę ewentualnie musiał oddać głos na kogoś, kogo on - jako jeden z liderów - w pewien sposób certyfikuje. Chciałem się więc dowiedzieć, jakie podejście ma cała formacja do kwestii LGBT czy Żydów - i czy taki, jak najgłośniejsi w tym temacie członkowie. Niektórzy z was twierdzą, że ja nie rozumiałem odpowiedzi gościa i nie zrozumiałem jego wykładu o tym, jak robić politykę, bo on hasłami „nie dla homoseksualistów” czy „nie dla Żydów” tylko uprawiał politykę i cynicznie walczył o głosy, co wydaje mi się szokujące - bo cyniczna walka o głosy poprzez wykorzystywanie mniejszości lub też poprzez straszenie Żydami nie mieści się w moich wartościach. Musiałem dopytać kilka razy o sprawy gejów, bo poza tym, że można się homoseksualizmem zarazić przez oczy, to nie dowiedziałem się zbyt wiele i dalej nie mam pojęcia, czy jeśli zagłosuję na Konfederację, to geje będą batożeni, czy nie będą batożeni.
    Oczywiście, że poszczególni członkowie jakiegoś ugrupowania nie muszą się ze wszystkim ze sobą zgadzać, ale w przypadku ugrupowania politycznego chyba tez nie powinni się drastycznie ze sobą nie zgadzać - zwłaszcza w sprawach wynoszonych na sztandary. W związku z czym nie widzę nic niestosownego w tym, by pytać jednego z liderów takiego ugrupowania o wypowiedzi innych. W przypadku PiS, PO czy Lewicy jest to naturalne, tylko w przypadku Konfederacji wzbudza emocje - co mam wrażenie wynika z tego, że natężenie idiotycznych wypowiedzi poszczególnych członków jest tak duże i tak trudne do obrony, że fani się denerwują: no dobra, ale po co to, zostawmy to już, nie wracajmy do tego, było, minęło, pogadajmy o czymś przyjemniejszym.
    No właśnie nie, właśnie wracajmy.
    Jeśli mam w Warszawie głosować nie na Sławomira Mentzena, tylko na jego kolegów, to chciałbym wiedzieć, czy mniejszości będą szanowane, czy batożone. Mówiąc szczerze, nie tylko nie jestem gejem, ale nawet nie znam bliżej nikogo, o kim wiedziałbym, że jest gejem, ale nie zmienia to mojej wrażliwości w tym temacie. Celowo wracałem do niezwykle poruszającego tekstu „Miłość w czasie zarazy” opublikowanego na Onecie, bo moim zdaniem jest on swoistym papierkiem lakmusowym. Jeśli jesteś w stanie przeczytać go, a potem wzruszyć ramionami i powiedzieć: „nie dla homoseksualistów” to nie jesteś i nie będziesz z mojej bajki. Szczucie na słabszych nie wpisuje się w całą tę katolickość. A argumentacja: my tylko uprawiamy politykę, tak naprawdę to nic do nikogo nie mamy, jest chyba skierowana dla debili, bo uprawianie polityki przez hasła „nie dla homoseksualistów” jest igraniem z ogniem i próbą wbicia się do sejmu kosztem ludzkich dramatów.
    Więc oczywiście, że mogliśmy sobie zrobić bekę z lewactwa i ludzie by pisali, że program został super poprowadzony. Mówiąc krótko, ustawilibyśmy się przed jedną bramką - taką bez bramkarza - i do niej strzelali, i zaśmiewali się do łez. Ale nie za bardzo mnie to kręci.
    Nie można ciągle mówić: to nie ja, to oni, a jednocześnie iść do sejmu jako „oni”. Nie można nazwać się KORWiN i mówić, że w sumie to się z Korwinem nie zgadzam. To znaczy można, tylko to moim zdaniem bez sensu. Jeśli pan Mentzen jest za tym, aby nie można było dokonywać aborcji nawet najbardziej uszkodzonych płodów, a sam Korwin za tym - aby tych uszkodzonych płodów, a potem po prostu dzieci - nie pokazywać publicznie, bo społeczeństwo będzie się degenerować, to chciałbym się dowiedzieć: jakie jest wspólne stanowisko? Bo na koniec muszę zagłosować na jakieś wspólne stanowisko. Jeśli poprę całkowity zakaz aborcji, to poprawę też chowanie inwalidów do piwnic, czy tego akurat nie poprę? No chciałbym to wiedzieć i denerwowanie się, że wyciągać Mentzenowi wypowiedź Korwina jest dziwne: no przecież musimy w końcu coś ustalić, by świadomie głosować.
    No i czego się dowiedziałem lub też co wywnioskowałem po tym programie? Mniejszości seksualne w razie dojścia Konfederacji do władzy będą miały problem, pewnie nawet duży, kościół raczej może spać spokojnie, a podatki się raczej nie zmienią, bo nie za bardzo jest jak je zmienić. No to w sumie nie wiem, dlaczego miałbym zagłosować.
    Sławomir Mentzen jest super sprawnym mówcą, człowiekiem bardzo, bardzo inteligentnym i z pewnością będzie bardzo ważną postacią na polskiej scenie politycznej przez lata. Ale póki co jego partia nie nazywa się Mentzen, tylko KORWiN. Jest w niej sporo innych osób i oni wspólnie pchają ten wózek do przodu, albo też - w przypadku niektórych - do tyłu. I trzeba się z tym zmierzyć.
    Wydaje mi się też, że w internecie można obejrzeć monologi polityczne pana Mentzena, gdzie nikt mu się nie wtrąca - co polecam rozczarowanym.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  12. Reklama
  13. #12325
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,544
    Siła reputacji
    18

    Domyślny


  14. #12326
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,602
    Siła reputacji
    26

    Domyślny



    a tutaj kompilacja jak sie komus nie chce ogladac calego xD
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  15. #12327
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    32
    Posty
    2,124
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Kansu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pomijając rozne chocholy Mentzena to ten mem jest tak glupi ze xD co to ma byc wolnosc od papierosow albo wolnosc do opieki zdrowotnej? W tym memie chyba jedynie ma sens wolnosc do decydowania o swoim ciele
    Ostatnio zmieniony przez Avillon : 26-05-2021, 15:43

  16. Reklama
  17. #12328
    Avatar Tel Hai
    Data rejestracji
    2021
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    5

    Domyślny

    Do poglądów typowego "wolnościowca" z Konfederacji, warto dodać jeszcze, że cechuje ich nienawisc do państw zapewniających wolność(jak np. Izrael), a miłośc do reżimów takich jak ten w Iranie, Chinach czy na Białorusi.
    support Israel
    destroy Jihad

  18. #12329
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    33
    Posty
    10,987
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Tel Hai napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Do poglądów typowego "wolnościowca" z Konfederacji, warto dodać jeszcze, że cechuje ich nienawisc do państw zapewniających wolność(jak np. Izrael), a miłośc do reżimów takich jak ten w Iranie, Chinach czy na Białorusi.
    ale Zachód goni Chiny do takiej właśnie segregacji społeczeństwa xD
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  19. #12330
    Avatar Weczk
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Trójmiasto
    Posty
    1,741
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Kansu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    taki wyglad konfederatow
    mnostwo mlodych mezczyzn wpada w ich sidla, na szczescie spora czesc z nich potem wyrasta
    mlodzi konfederaci maja kult wodza i autorytetu, zawsze usprawiedliwiaja fikolki ich przywudcuw xD
    Narzekaj, że kult wodza, by potem.
    Cytuj Kansu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale on tak nie mysli, to znaczy cos wgle innego, on tak wcale nie popiera pogladow brauna, my chcemy tylko braku podatków, on sie zajmuje ekonomia, on sie zajmuje kwestiami swiatopogladowymi i nie wazne co ich wudz zrobi, oni chociazby zdeptani przez niego beda sie cieszyc i usprawiedliwiac ich zachowania/slowa
    Narzekać, że nie w pełni zgadzają się z wodzem XD
    Mieszkańcy ze swoim problemem zwracali się do rozmaitych instytucji. Żadnej nie udało się rozwiązać problemu. Kłopotem okazuję się fakt, iż warsztat działa nielegalnie.
    - Gdyby to była działalność zarejestrowana, to każda instytucja może się za to zabrać, ponieważ mają ku temu przepisy. A nikt się za to nie zabiera, ponieważ działalność jest niezarejestrowana – tłumaczy Sebastian Muszyński.

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 13-12-2024, 19:10
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •