No spox bloczyles pioo,:D tylko szkoda ze tam taki woooolny resp :/

Za każdym razem, gdy myślę, że to już dno, ktoś rzuca mi łopatę.
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki