Panoramik spoko zdjecia. Pamietam jeszzce jak expiles na amazon campie. teraz jzu nie gram na guardi:((


Ostatnio zmieniony przez Rodryg : 30-04-2007, 21:38
Ostatnio zmieniony przez Panoramik : 01-05-2007, 23:23


Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki