edek2_1932 napisał
no tak, ale nie wiesz chyba co znaczy mass botter xd
ja na 10 postaciach na paku tyle robie.
A dodatkowo jakies noob faki mam.
Niektorzy mass boterzy lataja po 30 postaci na raz, i to przez 24h.
Sam znam typka co ma na wszystkich non-pvp, albo wiekszosci, opanowane frazzlemawy, bo 2-3 rpki ma na server.
Poza tym jakies eki pewnie, czy rpki latajace gdzie indziej.
Wiem ze na olympie nie gania bo jakies no-lify czasami po 24h lataly za nim xd
Jak masz 10 postaci to radze Ci je sprzedac i kupic 3 ogarniete rpki, ja np majac do dyspozycji 3 rp 290, 320, 360 mialem ok 10kk przez dobe.
Bardziej chodzilo mi o to, ze bo dniu bocenia przychodzi czas regeneracji staminy ;p
kisiel napisał
przewijanie browse fieldów i podoszenie supli spod siebie, zmiana targetingu kiedy mobek jest na druidach, strzelac exori/gran/min/mas/ico na ek, wszystkie różne balangi żeby nikt nie wypushował ich itp.
browse field chyba dziala sam, to sa 500 lvle, nie musza sie bac o 1 potwora xd..., exori to pewnie zwykly spell attacker, nikt ich nie wypusha pewnie tam, bo zgaduje, ze oni dominando robia, a nie ktos im, a nawet jesli to sa przy kompie bo to nie jest full afk ;D
Dandrok Shadow napisał
Mówisz o zuczkinsie :D:D
:D:D
Ten to jest rowny porabaniec ;D
Zakładki