Temat jest przpiekny.Ogladalem go od samego poczatku do konca.:)
enay go go 100 xD.Teraz moze dasz rade jak exp x2:)
Mysle ze od czasu do czasu bd pojawial sie na screenach enaya xD (chyba mnie polubil <heh>)
Ostatnio zmieniony przez VimedRook : 25-07-2013, 21:39
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki