Specjalnie dla epika xD :
Jeśli masz listę 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty..









Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Jeśli masz listę 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty..
Jeśli masz listę 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty..
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki