Żenująca jakość zdjęć, jedynie ten Manialdoo ogarnia. Troche popracujcie i będzie fajny temat.
#down
Just trolling
Ostatnio zmieniony przez Soverion : 20-06-2013, 20:05
Hail Silverin _/
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki