Legut napisał
Yo boszki z bk ... mam wazna sprawe... kupuje pacc gosciu mowi ze po znajomosci od kolesia z allegro kupuje po 60 zl i mowi ze 300 k mam mu zaplacic nie wiem czy nie wyjebal by mnie hacked itp.... potrzebuje 50 k oddam w 2 dni prosze pisac :)
a tu 2 ssy xD
Jak chcesz mogę ci za 420k załatwić pewniaka, jeśli będę miał problem z zamówieniem, to ci oddam gpki.
Legut napisał
nie dalem mu hajs gosciu mowi ze od kumpla na allegro kupuje po ,,znajomosci pacca'' i ze to jego ,,wspolokator" i ze wchodzi na jego konto na allegro i kupuje tam rzeczy mam mu dac 1 rate 150 k i pozniej znoq 150 k albo 100 k i poznij 200 k ale i tak jak mnie wyjebie to moge mu wpierodlci sprawe na allegro nie?
Nie możesz, allegro na to sika, toć ci gp nie oddadzą. Znaczy źle, możesz zgłosić, ale oni tego nie przyjmą bo pieniędzy wirtualnych ci nie oddadzą.
Najeżdzając na obrazek zostaniesz przeniesiony do tematu.
Zakładki