Zajżałem sobie tylko tam i sie mi opłacało, a wy już się czepiacie :| Moja sprawa gdzie expie
Mamo zaraz kończę i odrobię lekcje, obiecuję
godz 23:40 PL
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki