No bravo Panowie gz lvl i lotow ja jutro sie postaram cos dodac jakies ss moze lvl i jakies akcje ? :D
22:26 Danny[95]: e north to prawo czy w lewo
22:27 Chomikk[81]: chyba w lewo
22:26 Danny[95]: e north to prawo czy w lewo
22:27 Chomikk[81]: chyba w lewo
22:26 Danny[95]: e north to prawo czy w lewo
22:27 Chomikk[81]: chyba w lewo
Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)
Zakładki