thebattlestar napisał
nabylem pacca dlatego pytania:
expienie w th:
1. jak grac druidem w th? tzn wczoraj polecialem na elder wyrmy w 4 th i robilem tam najwiecej tzn walilem z ava i non stop siochalem bo koles nawet nie uzywal wlasnych potkow.. jak to powinno wygladac? albo walic ava i siochac kiedy to potrzebne tzn jak knight nie wyrabia, czy siohac kolesia non stop zeby on nie wastowal potkow a np nie nakladac tyle staran na runki ?
2. gdzie expic solo druidem na pacc? bardziej chodzi mi o przyzwoity exp ale profitujac. chce miec jakis zarobek bo w 4 th to raczej nigdy nie wyjde na + a wiadomo ze nie bede mial tyle kasy zeby caly czas expic w 4. Taskowac, expic bez taskow czy jak ? jesli tak to gdzie najlepiej i jak task na moj lvl? (77)
siohasz cały czas, bo sio jest dużo tańsze od hp potów i oczywiście cały czas ava+gran frigo hury, oczywiście jak coś się na ciebie przerzuca to stoisz w miejscu żeby knight mógł zexetować a nie latasz jak debil
a expić z profitem możesz spróbować horestesis tomb np tam jest spoko i dość pusto, od 80 task na gsy/lizardy, polecam też task na necro na drefii, dobry profit, jak się nauczysz latać z ava to exp do 300k/h
Zakładki