założyłem tu postać, drogich kolegów prosze o wysyłanie jakichś rzeczy dla pala
Abub Remaerd
Venore
z góry dziękuję i pozdro,
Xi
Ostatnio zmieniony przez mavi1515 : 16-11-2008, 23:00
Ostatnio zmieniony przez mavi1515 : 16-11-2008, 23:02
http://delrastalockerz.cba.pl/ wbijac!!!
Ostatnio zmieniony przez mavi1515 : 16-11-2008, 23:01
ziomek niebieski napisał
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki