Ciągle ten sam owner od samiusienkiego początku ;).
@up Gratz, mogę Ci sprzedać jednego key ringa
#down
Nie uważam się za hlvla ponieważ 160 lvl nie jest nim jeszcze. Jak będę miał 200 to powiedzmy że będziesz mógł tak na mnie "wołać" :d
Ostatnio zmieniony przez Dzejkej! : 27-07-2008, 20:25
Ostatnio zmieniony przez Dzejkej! : 28-07-2008, 23:01
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki