@UP . Druid. Czemu? tego nie wiem xd ale jak bedziesz miał zamiar kupić pacc to druid. będą Cię zabierać na hunty (sioher) .. i dużo ludzi teraz kupuje te icicle..także jak kupisz pacc to druid :D
Level wskoczyl
http://delrastalockerz.cba.pl/ wbijac!!!



Ostatnio zmieniony przez Mały Devil : 29-06-2008, 00:11
http://delrastalockerz.cba.pl/ wbijac!!!
http://delrastalockerz.cba.pl/ wbijac!!!
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki