A co ? Skręca nie ? ^^ Fajna szmulka xDD
ładnie słowian ładnie :) :P
Ostatnio zmieniony przez Boky Spirit : 24-06-2008, 15:36






Ostatnio zmieniony przez Mozart : 06-02-2012, 13:03


Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki