Następne adv z mojej strony ;).
@Up
Może kupuj jakieś GFB czy tam AVA czy coś i zabijaj z daleka ;D, chociaż to pewnie zwiększy Twoje waste, a może i nie jak użyjesz tego z głową :P
Van Of Krecik.
http://www.myspace.com/thebridgestorm13:10 Heavenly Fighter [30]: ktora skrzynka w depo jest moja ??
http://www.myspace.com/thebridgestorm13:10 Heavenly Fighter [30]: ktora skrzynka w depo jest moja ??
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki