mmm... ale fajnie tak poogladac screeny z 7.6>
"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja."
Ostatnio zmieniony przez DamianZgc : 01-10-2009, 21:06
Tibia jest ok ;D
Ostatnio zmieniony przez DamianZgc : 01-10-2009, 22:35
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki