dawno mnie tu nie było ;) elo elo wszystkim i advencik :P




Ostatnio zmieniony przez Lesio 12141993 : 12-06-2009, 23:06

Ostatnio zmieniony przez Lesio 12141993 : 12-06-2009, 23:24
Ostatnio zmieniony przez Damjan : 15-06-2009, 12:49
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki