Byłem na tombie znów, zużyłem bp mana potions i life ringa, a loot widoczny jest na zdjęciu:

Nie jest źle :)









[/IMG]







Ostatnio zmieniony przez arturave : 26-06-2008, 23:31
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki