All up GZ :)
Topic
Czy ktos z was tesknil za starym Todzikiem ?:D
Postanowilem wrucic do gry :) o to ss z dzis
Pozdrawiam wszystkich starych znajomych :D tych dobrych i zlych :) KOMENTOWAC!:D


Ostatnio zmieniony przez Ptaszeq : 24-06-2008, 10:47
Ostatnio zmieniony przez Kolczu12 : 24-06-2008, 10:29




Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki