
Btw. Szukam ekipy na Banshee Quest ;P Ktoś chetny pisać na PW lub do Shaquer w grze ;]

Rzal mj dzjeći kturzy nje umjejom ortografji!!! ;/


Ostatnio zmieniony przez Ptaszeq : 23-06-2008, 10:24











Ostatnio zmieniony przez Kavson : 23-06-2008, 12:22


Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki