Miałem 7k oz loota, zajebali -.-. 5k w dupę ;s+ 2k waste za mf ;s. Wpadł przynajmniej mlvl i zonk jaki dzisiaj przeżyłem ;o ( nie gadać mi tu że gram w dziecinne gry poprostu to lubię...)
Ostatnio zmieniony przez Dracon'eq : 28-03-2008, 23:34
Ostatnio zmieniony przez Khellendros : 29-03-2008, 09:58
Thanownick, Secura.
Demonisch napisał
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki