Kwiatek, chciałbym Cię prosić byś zamieścił tutaj screen z dojściem do Rotów na Darashi, bo widzę, że tam expisz, a ja już zapomniałem drogę. Nagrodzę reputem. Pozdrawiam.
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki