ja juz podnosze sie po dedzie narzie odrobilem sworda ;]
teraz zamierzam wbic skile po 80 i zakupic paca
Hail
Pikso








Ostatnio zmieniony przez Ptaszeq : 10-06-2007, 10:51



Ostatnio zmieniony przez Ptaszeq : 10-06-2007, 20:53
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki