Expiłem w tym miejscu z kumplem :P
Screen taki sobie tylko jak wrzucasz to weź zaznacz większą rozdzielczośc czy jak to sie nazywa, żeby lepiej było widać.
Ostatnio zmieniony przez pabblo : 05-02-2007, 20:41
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki