Siemka, Widze że temat sie rozwija, GZ dla wszystkich dodających foty
Pozdro
Ostatnio zmieniony przez Gaduś : 18-05-2008, 19:17

Czego to ludzie nie oddadzą za GP. ;<<Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Ostatnio zmieniony przez Celesta Slayer : 18-05-2008, 23:39
'Guerra pra que tanta guerra Se ela nao é a soluçao'
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki