A ja teraz dla odmiany wstawie ss z chatki:P Kolegi;p
Ostatnio zmieniony przez Celesta Slayer : 04-05-2008, 17:20



Ostatnio zmieniony przez Jojo Kapitan : 05-05-2008, 07:39
Ostatnio zmieniony przez Jojo Kapitan : 05-05-2008, 10:44
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki